Новини
 
                                                  
 
             
19.08.2020 року                                                            
                          
Денис Шмигаль: Безпека дітей та вчителів  це головний пріоритет у цьому навчальному році
На цьому Прем'єр-міністр наголосив під час засідання Кабінету Міністрів 19 серпня. Він підкреслив, що основне завдання Уряду та місцевої влади на найближчі тижні  це якісно підготуватися до навчального року.
«Ми провели всі традиційні й стандартні підготовчі заходи до організації навчального процесу. Але сьогодні необхідно говорити про особливість проведення навчального процесу в період пандемії коронавірусу. Тому одразу хочу дати доручення головам Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти і науки: напередодні та після 1 вересня провести перевірки шкіл та дитячих садочків на дотримання безпечних умов навчання в період карантину»,  заявив Глава Уряду.
Як підкреслив Денис Шмигаль, дуже важливо в цьому питанні тримати постійну комунікацію з місцевою владою та батьками.
«Важливо пояснити, де які є загрози. Де є проблеми  там необхідно допомогти. І до 1 вересня все має бути готово. Інакше будемо приймати радикальні кадрові рішення. Безпека дітей та вчителів  це головний пріоритет у цьому навчальному році»,  наголосив Прем'єр-міністр.
Очільник Уряду також закликав місцеві органи влади приділити організації навчального процесу велику увагу, за необхідності створити комісії та поставити на контроль дотримання заходів епідеміологічної безпеки в закладах освіти.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020