Новини
 
                                                  
 
                
                                                                
13.08.2020 року                                                                         
Проходить обстеження закладів освіти щодо готовності до нового навчального року
    Робоча група, за участі заступника голови райдержадміністрації Олега Чайковського, начальника і головних спеціалістів відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА, представників районного управління Держпродспожслужби у Хмельницькій області, районного сектору ДСНС у Хмельницькій області здійснює плановий об'їзд закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти та визначає їх загальний стан готовності до нового навчального року.
   Комісією проводиться аналіз матеріально-технічної бази, забезпечення дотримання протиепідемічних заходів, протипожежних  заходів, визначається готовність їдалень, забезпечення якісного навчально-виховного процесу, створення комфортних умов.
   Навчальними закладами, селами та селищами району докладено зусилля для підготовки закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти до початку нового навчального року. Були закуплені відповідні матеріали, відповідні засоби, необхідні для безпечної роботи закладів в умовах карантину, проведені ремонтні роботи для забезпечення належних умов навчання.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020