Новини
 
                                                  
 
             
27.07.2020 року                                                             
                 
Апаратна нарада при заступнику голови райдержадміністрації
   Відбулася апаратна нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олега Чайковського. У ній взяли участь керівники  відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
    Про стан захворюваності на COVID-19 в районі проінформував завідуючий
Чемеровецького районного лабораторного відділення Кам'янець-Подільського міськміжрайонного відділу «Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України» Василь Мазур.
   Директор комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька центральна районна лікарня» Іван Лаврент"єв повідомив про забезпеченість медустанови медінветарем та медикаментами.
   Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Лариса Осадчук довела до відома присутніх про зміни в виборчому законодавстві.
  Головний спеціаліст РДА Юрій Гнатовський доповів про хід проведення збирання ранніх зернових культур та проведення розрахунків за оренду земельних паїв.
  Начальник Чемеровецького районного сектору ГУ ДСНСУ в Хмельницькій області Віталій Паламар доповів про стан пожежної безпеки в господарствах району під час проведення жнивної кампанії.
   Начальник відділу соціального захисту населення РДА Тамара Трач проінформувала про рівень заробітної плати в районі.
  Підсумовуючи нараду,
заступник голови райдержадміністрації Олег Чайковський зосередив увагу присутніх на реалізації пріоритетних завдань у профільних підрозділах.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020