Новини
 
                                                  
 
             
15.07.2020 року                                                      
         
Хмельниччина готується до участі в “Агро-2020”
Триває підготовка делегації та представлення експозиції Хмельницької області до участіу XXXII Міжнародній агропромисловій виставці “Агро - 2020”.
Виставка «АГРО 2020» - найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами - лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.
Як зазначають в Департаменті розвитку промисловості та агропромислового розвитку, експозиція від області буде розміщена на виставковій площі 24 мІ. Тут буде представлена продукція, банери, виставкові стенди та рекламні матеріали сорока семи підприємств харчової та переробної промисловості області, які виявили бажання долучитися до участі у виставці.
Також область візьме участь у виставці тварин: ТОВ “Імпортно-експортна компанія “ТОРГДІАЛ” (с.Кайтанівка, Деражнянського району) представить овець м'ясної породи “Дорпер”.
Цьогоріч у зв'язку з карантинними заходами виставка проходитиме пізніше, ніж було заплановано: з 8 по 14 серпня. Особливу увагу організатори «Агро-2020» приділили дотриманню санітарних правил відповідно до рекомендацій МОЗ, за якими буде проходити виставковий захід.
Зокрема, змінено планування експозиції з урахуванням вимог дистанціювання, для чого передбачено широкі проходи (мінімальна ширина 3 метри); будуть здійснювати заходи з регулювання дистанції, моніторинг для уникнення скупчень; запроваджено обов'язкові гігієнічні вимоги (маски для обличчя, дезінфекція, вимірювання температури) та нові правила безконтактної взаємодії (онлайн-реєстрація, вітання без рукостискань, розрахунки банківськими картками), тощо.
Організатори обіцяють забезпечити усі необхідні умови для виконання цих правил, а також розміщення інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусу та дотримання усіх вимог. Температурний скринінг і масковий режим діятимуть абсолютно для всіх працівників, залучених до проведення заходу.
Нагадаємо, що минулого року за результатами виставки “Агро-2019? нашу область відзначили почесною нагородою: золотою медаллю «За високі досягнення в розвитку агропромислового комплексу”.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020