Новини
 
                                                  
 
             
13.07.2020 року                                                             
                   
Чемеровецький район: рятувальники закликали громадян бути обережними на водоймах під час відпочинку та риболовлі
Фахівці Чемеровецького районного сектору вирушили в рейд до найпопулярніших місць відпочинку краян, аби запобігти нещасним випадкам на водоймах. Адже найчастіше вони трапляються через людську недбалість та необережність.
Рятувальники поспілкувались з відпочивальниками щодо правил безпеки на водних об'єктах. Зокрема, фахівці Служби порятунку наголосили співрозмовникам, аби у жодному разі не заходили у воду напідпитку, не запливали далеко від берега та не пірнали на велику глибину, адже судома може звести ноги, що, найімовірніше, може призвести до загибелі. Дуже важливо не іти до водойми наодинці та стежити один за одним, а особливо - за дітьми. В разі небезпеки слід, не роздумуючи, телефонувати за номером «101». Для кращого засвоєння отриманої інформації присутні отримали тематичні пам'ятки.
Такі профілактичні рейди нагадують людям про необхідність бути обережними у повсякденному житті, адже виконання простих правил безпеки дозволить зберегти життя та здоров'я не лише собі, але й тому, хто цього потребуватиме. Тож рятувальники стверджують, що відповідні заходи триватимуть й надалі.
 
 
Чемеровецький районний сектор
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020