Новини
 
                                                  
 
             
10.07.2020 року                                                   
                               
121 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості
Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема:
   - консультують та сприяють у пошуку роботи;
   - направляють на громадські або інші роботи тимчасового характеру;
   - організовують професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації;
   - допомагають відкрити власну справу - організувати підприємницьку діяльність;
   - надають профорієнтаційні послуги тощо.
За статистичними даними Хмельницької обласної служби зайнятості на обліку з початку року перебували 837 безробітних із числа учасників АТО/ООС, забезпечено роботою - 121 особа. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у переробній промисловості - 25,5%, у сільському, лісовому та рибному господарствах - 21,8%, оптовій та роздрібній торгівлі, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів - 16,4%, у державному управлінні й обороні - 14,5%.
Крім цього, протягом року професійне навчання проходили 17 учасників АТО за професіями: охоронник, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів тощо. У тимчасових і громадських роботах взяли участь 10 безробітних - демобілізованих військовослужбовців.
Станом на 1 липня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 18,6 тис.осіб, в тому числі 457 військовослужбовців - учасників АТО/ООС.
 
 
 
 
Хмельницький обласний центр зайнятості
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020