Новини
 
                                                  
 
             
26.06.2020 року                                                        
                
Уряд визначив план заходів з комунікації євроінтеграції на 2020 рік
25 червня Кабінет Міністрів України затвердив план заходів на 2020 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.
Мета - налагодити інформування та комунікацію з українським суспільством про можливості та перспективи, які відкриває для громадян Угода про асоціацію Україна-ЄС, на прикладі ключових пріоритетів та реформ.
«Європейська інтеграція України - це, передусім, про спільні цінності. Серед них - кращі умови для життя громадян в Україні, більше демократії, сильніша економіка, краща медицина та соціальна підтримка. Цей процес потребує підтримки громадян в усіх куточках нашої країни, але передусім - розуміння про те, як і коли ми плануємо робити кожен наступний крок і в чому полягатиме його реальний результат, - коментує рішення Уряду Ольга Стефанішина і додає: - Ми розуміємо, що потрібно пояснити на практиці, як інтеграція до ЄС допоможе українцям втілювати свої плани та мрії, мати кращі можливості для життя, навчання та самореалізації. Для цього важливий постійний і системний діалог, щоб показувати реальний зв'язок між реформами, виконанням Угоди про асоціацію та позитивними змінами в житті громадян».
Серед цілей, що визначені Планом є, зокрема:
підвищення поінформованості населення про європейські цінності;
інформування про можливості та перспективи, які відкриває для держави Угода про асоціацію, на прикладі результатів впроваджених реформ;
протидія дезінформації, спрямованої на дискредитацію відносин України з ЄС та майбутнього членства України в ЄС;
вдосконалення комунікаційних навичок у представників органів державної влади та місцевого самоврядування тощо.
Віце-прем'єр-міністр окремо зазначила важливу роль Плану, схваленого сьогодні, у загальній інформаційній політиці України та надважливу роль Міністерства культури та інформаційної політики у розробці та подальшій реалізації цього Плану.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020