Новини
 
                                                  
 
  
                                           
26.06.2020 року                                                                         
День Конституції  - важлива віха українського державотворення    
    З нагоди Дня Конституції України до пам'ятника «Борцям за незалежність», за участі керівництва району відбулося покладання квітів. 
   «Українська держава вже 24 роки живе за своєю Конституцією. Мати Конституцію, яка диктує право бути господарем на своїй землі, це закономірне прагнення кожного народу, кожної людини.   Прийняття Конституції дало поштовх до розвитку галузей законодавства. Однак держава починається з кожного з нас, і саме від нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Наш високий громадянський обов'язок - поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства...», - підкреслив у своєму вітальному слові заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Олег Чайковський.
     Грамотами до Дня Конституціії відзначено начальника Управління державної казначейської служби у Чемеровцькому районі Володимира Депутовича, лікара- рентгенолога комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька центральна районна лікарня» Віктора Худика, начальника філії «Чемеровецький райавтодор» ДП «Хмельницький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія» «Автомобільні дороги України» Олександра Каньовського та інших.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020