Новини
 
                                                  
 
             
21.06.2020 року                                                    
                           
Привітання з нагоди Дня медичного працівника
   Шановні працівники медичної галузі Чемеровецького району! 
   Щиро вітаю вас з професійним святом  Днем медичного працівника!
   Прийміть сердечну подяку за безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.
   Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у Ваших руках  людські життя. Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.
   Переживаючи період пандемії коронавірусу, Україна, як і увесь світ, зрозуміла неоціненну роль медицини та медперсоналу у житті людства. Низький уклін та особлива подяка працівникам галузі охорони здоров'я Чемеровеччини за самовіддану і жертовну працю у боротьбі із COVID-19.
   На вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче - життя і здоров'я населення. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.
   Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я та благополуччя, нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя!
   Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію!
 
Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020