Новини
 
                                                  
 
             
16.06.2020 року                                                            
              
Відкриття закладів оздоровлення дітей в даний час є передчасним, - М. Степанов
Про це зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час сьогоднішнього засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференції.
Як повідомив міністр, за останній тиждень в Україні значно погіршилася ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію. Зросла і кількість зараження серед дітей, яких безпосередньо буде стосуватися оздоровчий період. Кількість дітей, які в цьому році мають оздоровитися, складає близько 1,2 млн., в тому числі левова частина - це діти, що відносяться до пільгової категорії.
Також Максим Володимирович відмітив, що при відновленні роботи закладів оздоровлення може виникнути проблема зі спалахами інших інфекційних хвороб серед дітей. Окрім того, діти, які приїжджатимуть в дитячі табори, будуть з усіх регіонів, а наразі ситуація в регіонах з захворюваністю різна. Також, додав він, при проведенні обстежень закладів оздоровлення виявлено ряд порушень щодо не належної їхньої роботи, а саме в частині контролю за організацією харчування дітей, порушення санітарно-гігієнічного та протиепідемічних режимів.
“У зв'язку з цим та погіршенням епідемічної ситуації вважаємо, що відкриття закладів оздоровлення дітей в даний час є передчасним. В той же час, не раніше 1 липня, в залежності від епідситуації, не виключаємо можливе відкриття закладів оздоровлення в окремих регіонах”, - сказав очільник МОЗ.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020