Новини
 
                                                  
 
             
04.06.2020 року                                                            
               
Проведено робочу зустріч щодо легалізації у сфері пасажирських перевезень
    Заступником голови Чемеровецької райдержадміністрації Олегом Чайковським проведено робочу зустріч, за участі представників ТДВ «Чемеровецьке АТП - 16847», Чемеровецької ДПІ Волочиське управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, Чемеровецького відділення поліції Городоцького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області.
   
Під час наради було розглянуто питання щодо легалізації роботи перевізників та перевізників у сфері таксі на території Чемеровецького району. Учасники зустрічі окреслили алгоритми дій стосовно проведення заходів із залученням Національної поліції, Управління Укртрансбезпеки, Державної фіксальної служби та громадських організацій по виведенню з ринку пасажирських перевезень нелегальних перевізників.
   Також у процесі зустрічі директору ТДВ «Чемеровецьке АТП - 16847» Миколі Головатому було доведено інформацію щодо забезпечення дотримання санітарних вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв'язку з пиширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
 
    
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020