Новини
 
                                                  
 
                               
            
03.06.2020 року                                                                         
Реалізація програми Президента України «Велике будівництво» - в дії
   Програма Президента України «Велике будівництво» передбачає інфраструктурну модернізацію України. Так, по всій Україні планують виконати масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг. Хмельниччина загалом та наш район зокрема, не залишився без уваги даної програми.
   Так, на території району будуються 3 об'єкти «Великого будівництва», які фінансуються з коштів Державного фФонду регіонального розвитку та співфінансуються з коштів місцевого бюджету:
   1. "Реконструкція та модернізація приміщення в Закупнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів" в смт Закупне,  в рамках реалізації концепції "Нова українська школа". По даному об'єкту замовником є Чемеровецька районна державна адміністрація (відділ освіти, культури, молоді та спорту). Співфінансується за рахунок коштів районного бюджету.
  2.  "Реконструкція та модернізація приміщень Жердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів" в селі Жердя, в рамках реалізації концепції "Нова українська школа". По даному об'єкту замовником є Чемеровецька селищна рада. Співфінансується за рахунок коштів бюджету селищної ради.
  3. "Реконструкція стадіону "Товтри" по вул. Центральній, 50" в смт Чемерівці. По даному об'єкту замовником є Чемеровецька районна рада. Співфінансується за рахунок коштів районного бюджету.
  Мета програми «Велике будівництво»  побудувати необхідні об'єкти інфраструктури по всій Україні.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020