Новини
 
                                                  
 
             
02.06.2020 року                                                   
               
Система БПД запустила власний канал у TikTok
Система безоплатної правої допомоги створила власний канал «PravoTok» у додатку TikTok https://www.tiktok.com/@ualegalaid. Там будуть публікуватися короткі мобільні кліпи про права дітей.
«Діти - одна з цільових аудиторій системи безоплатної правової допомоги. Підлітки становлять певну частину користувачів нашої Facebook-сторінки, акаунту в Instagram, каналів у Telegram, на YouTube. ТікТок стає все більш популярним в Україні, і система БПД обов'язково маєте бути там, де є ваша аудиторія», - розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин. 
Офіційно канал відкритий 1 червня, у День захисту дітей. Там вже є три
відеоролики, в яких діти у креативній формі, доступними словами розповідають про свої права. Згодом на підписників сторінки чекають сюрпризи - контент для підлітків створюватимуть їхні улюблені зірки. На каналі також будуть проводитися челенджі на правову тематику.
Підписуйтеся на сторінку «PravoTok» у TikTok. Бажаючі долучитись до каналу  можуть зняти ролик про права дітей. Це може бути кліп, слоумо, відео з ефектами, дуети, скетчи - будь який формат відеоконтенту, що дозволяє додаток TikTok. Відео має бути коротким, тривалістю до 15 секунд, динамічне, озвучене українською мовою. Ролики мають бути зняті у вертикальному форматі. І ще умова - це мають бути раніше ніде не опубліковані відео. Надсилайте їх на пошту
daria.shynkarenko@legalaid.gov.ua. Найкращі відео будуть опубліковані на аккаунті системи БПД у TikTok https://www.tiktok.com/@ualegalaid
 
 
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020