Новини
 
                                                  
 
             
29.05.2020 року                                                            
  
Часткове безробіття: державна допомога роботодавцям під час пандемії COVID-19
З 29 травня 2020 року набули чинності важливі зміни в законодавстві, спрямовані на підтримку бізнесу в період карантину. Зокрема, допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого, середнього бізнесу, а також і фізичні-особи підприємці, які не мають найманих працівників.
Право на отримання допомоги мають роботодавці які:
  - зупинили або ж скоротили свою діяльність через карантин;
   - сплачували ЄСВ упродовж 6 місяців, що передують даті зупинення чи скорочення діяльності.
Зверніть увагу!!!
Для отримання допомоги роботодавець може звернутися, протягом90 календарних днівз дня зупинення/скорочення діяльності, до центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та подати наступні документи:
1) заяву на отримання допомоги у довільній формі;
2) копію наказу із зазначенням дати початку зупинення/скорочення діяльності;
3) відомості про працівників (якщо такі є в штаті), у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю;
4) довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за останні 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, виданою ДПС.
Пакет документівможна подати через скриньку для кореспонденції розміщену на вході центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ (оригінал), поштовим відправленням (оригінал) на e-mail центру зайнятості/філії (сканкопії).
Розмір допомоги. Допомога встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3тарифної ставки окладу та не може перевищувати мінімальну заробітну плату, встановлену Законом на2020 рік (4723 грн).
Сума допомоги по частковому безробіттю не оподатковується!
Повну інформацію можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості за номером (0382) 79-57-40 або в будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ. А також ознайомитися на сайті Державного центру зайнятостіhttps://www.dcz.gov.ua/ у рубриці «Роботодавцям» (розділ «Допомога по частковому безробіттю на період карантину»).
 
Хмельницький обласний центр зайнятості
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020