Новини
 
                                                  
 
             
28.05.2020 року                                                               
             
Колегія райдержадміністрації розглянула актуальні питання
    Відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови Чемеровецької РДА Юлії Андрущенко. Під час зібрання було розглянуто декілька питань порядку денного.   
    По першому питанню - про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року виступила начальник відділу фінансів РДА Тетяна Прубняк. Тетяна Василівна зазначила, що за січень - березень 2020 року до загального фонду районного бюджету надійшло податків, зборів (обов'язкових платежів) з врахування міжбюджетних трансфертів 24564,0 тис. грн.  або 103,2 відсотків до уточнених планових показників на відповідний період 2020 року, власних надходжень - 6316,6 тис.грн., виконання становить 118,1 відсотка, спеціального фонду 2162,1 тис. грн.  або 102,3 відсотків до бюджетних призначень. Основну частину доходів загального фонду, що надійшли до районного бюджету становить податок та збір на доходи фізичних осіб - 97,3 відсотка, якого надійшло - 6145,0 тис. грн. при плані 5229,5 тис. грн  або 117,5 відсотки.
Темп росту до минулого року складає 121,2 відсотків, що на 1075,0 тис. грн. більше відповідного періоду. Вона озвучила суму надходжень, які становлять найбільшу питому вагу до загального і спеціального фонду, а також назвала галузі Чемеровеччини, на котрі були розприділені видатки. Далі виступаюча озвучила зміни, які будуть внесені до районного бюджету на 2020 рік.
    Про стан національно - патріотичного виховання молоді у 2020 році проінформувала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана Царук. Оксана Леонідівна у своєму виступі підкреслила, що з метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, у наших освітніх закладах головною домінантою національно-патріотичного виховання молоді є формування у особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та самої себе, активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі освіти, науки, культури і спорту за допомогою популярних форм. Вона окреслила перелік інформаційно-просвітницьких заходів, які проходили у закладах освіти району у напрямку національно-патріотичного виховання. Це - уроки пам'яті, інформаційні години, фото- виставки, виставки літератури, оформлення тематичних куточків і стендів, перегляд фільмів, зустріч із учасниками АТО, проведення флешмобів, реалізація відповідних проєктів тощо. 
     Із підсумками проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів ознайомив завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту,  взаємодії з правоохоронними органами
та захисту довкілля Юрій Завальнюк.  Як зазначив Юрій Анатолійович, у проведенні акції «За  чисте  довкілля»  та  дню  благоустрою  територій  населених  пунктів були задіяні жителі усіх 70-х населених пунктів району, працівники підприємств, установ, організацій різних форм власності - всього 1980 осіб.
   18 квітня 2020 року до дня благоустрою було задіяно 500  громадян району. Під час проведеної роботи ліквідовано 78 стихійних сміттєзвалищ та вивезено майже 1,1 тис. куб.метрів сміття і побутових відходів. Впорядковано  кладовищ - 73/141га, братських могил - 19. Висаджено 5950 дерев, 300 кущів, прибрано 6,4 гапаркових зон та скверів, впорядковано 2,2 тис. м2газонів та квітників, очищено від сміття берегів водойм 18,2 тис. м2. В лісництвах району посаджено близько 20 га лісу.
   Проведено значний обсяг робіт, але у зв'язку з  поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) зроблено не вповному обсязі, тому необхідно продовжити роботи щодо підгортання та обвалування сміттєзвалищ, розчищення узбіч доріг від кущів, видалення аварійних дерев.  Проблемним залишається і питання планового збору побутових відходів з приватного сектора по населених пунктах району у зв'язку з відсутністю коштів та технічних засобів, що сприяє виникненню стихійних сміттєзвалищ.  На сьогодні потребує ремонту більшість зупинок громадського транспорту. Не вирішені проблеми із утриманням безгосподарських садиб.
    У процесі обговорення вищеназваних питань члени колегії  висловлювали пропозиції, які були внесені до відповідних  проектів розпоряджень голови РДА.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020