Новини
 
                                                  
 
             
22.05.2020 року                                                           
       
Сьогодні в Україні стартує другий з п'яти етапів виходу із карантину
З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватисяза принципом адаптивності(тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.
«В Україні розроблений дуже чіткий механізм виходу з карантину, з конкретними показниками щодо пом'якшень карантину. З 22 травня - другий етап: відновлюється робота громадського, приміського та внутрішньообласного транспорту, також дозволяється проведення релігійних закладів, але за умови - 1 людина на 10 кв. м. Окрім того, відновлюється робота готелів, але без функціонування ресторанів»,  наголосив Максим Степанов.
За словами Міністра охорони здоров'я, з 25 травня Уряд дозволить відновити роботу метрополітенів, але за умови використання масок та респіраторів. Також планується відкрити дитячі садки.
«Наступний етап - з 1 червня. Тоді буде відновлена робота фітнес-центрів, міжобласні перевезення, а з 10 червня - буде дозволена робота кафе та ресторанів»,  резюмував Міністр Максим Степанов.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020