Новини
 
                                                  
 
              
16.05.2020 року                                                           
Шановні жителі Чемеровеччини!
    Щиро вітаю вас із Днем Європи, який ми щорічно відзначаємо у третю суботу травня. Цей день, безперечно є символом єднання географічної Європи, а для України  це важливий крок у зміцненні її самоідентифікації як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
   Підписавши угоду про асоціацію з ЄС, наша країна зробила вибір - свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій. Це шлях, який обрав сам народ. Ми прагнемо досягти європейських стандартів в усіх сферах і запроваджувати європейські принципи, у тому числі й у питаннях співробітництва, щоб взяти все найкраще з досвіду наших сусідів, які є заможними й стабільними країнами. Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей і побачити нові перспективи розвитку в ЄС. Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, власного міста. Маємо пам'ятати, що ми живемо в центрі Європи і тільки від нас залежить, щоб він був не лише географічний.
  Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства. Прагнення до європейського рівня життя, європейський цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. День Європи для України і її жителів - це особливе свято.
   Вітаю всіх мешканців району з Днем Європи та бажаю щастя, благополуччя та розквіту в нашій державі! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України - вона починається у серці кожного українця.
 
Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020