Новини
 
                                                  
 
             
08.05.2020 року                                                  
          
Звернення голови Чемеровецької райдержадміністрації
    Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановні жителі Чемеровеччині!
   8 та 9 травня Україна відзначає День пам'яті і примирення та 75
-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу, висловлюємо повагу нашим ветеранам і усім борцям проти нацизму.
   Жертовність нашого народу - неоціненна. Статистика свідчить, що за роки Другої світової війни загинув кожен п'ятий українець. Мільйонами людських життів сплачено за перемогу над гітлерівським режимом, за визволення нашої України і всієї Європи. У ті часи наші воїни відіграли визначну роль у здобутті перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом. Без України і без українців перемога була б неможливою.
   Мир, який завоювали солдати Другої світової війни - це найдорожче, що дісталося нам у спадок. І наш обов`язок не втратити його. Наш обов'язок - зберегти цілісність і незалежність нашої держави України і пам'ятати тих, хто ужорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацистських загарбників.
   Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшими поколіннями перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та спонукає йти вперед.
   Слово перемога сьогодні набуває і ще більшого значення, адже увесь світ та Україна протистоїть коронавірусу. Віримо, що при спільній консолідації зусиль ми обов'язково подолаємо цю підступну хворобу! 
   
З нагоди Дня пам'яті і примирення, 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні бажаю усім міцного здоров'я, незламності духу та злагоди! Нехай на нашій землі запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.
    Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну!
    Зі святом! Зі святом Перемоги! Слава Україні!
 
Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020