Новини
 
                                                  
 
                   
                                                                                           
07.05.2020 року                                                    
Відвідали ветеранів
   Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова районного осередку організації ветеранів України Валентина Курохтіна сьогодні відвідали ветеранів Другої світової війни - Миколу Дикунця із Закупної та Олексія Козлова із Жабинець. Представники районної влади привітали Миколу Григоровича та Олексія Юхимовича із Днем пам'яті і примирення, 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вони висловили слова вдячності, побажали міцного здоров'я, добробуту, злагоди. Також вручили медалі до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та передали продуктові набори.
   Ветерани   брали активну участь у бойових діях під час Другої світової війни. Микола Дикунець на війні був зв'язківцем, а Олексій Козлов був учасником оборони Брестської фортеці та звільняв Австрію.
   Ми повинні пам'ятати про ветеранів Другої світової війни, які принесли мир на землю і своєю волею, характером вибороли перемогу, що була однією із найскладніших в історії людства!
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020