Новини
 
                                                  
 
             
06.05.2020 року                                                           
Уряд додатково виділив понад 3 млрд грн на боротьбу з коронавірусом в Україні, - Максим Степанов
   Кабінет Міністрів України виділив 3 млрд 132 млн грн, які підуть на боротьбу з коронавірусом в Україні. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 6 травня.
  “Постанова передбачає виділення 3 млрд 132 млн і 500 тис. грн на боротьбу з коронавірусом в Україні. Зараз документ знаходиться на погодженні в Міністерстві фінансів та Міністерстві економічного розвитку. Ми врахували всі зауваження”, - заявив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.
За словами очільника відомства, ці кошти підуть на:
  - забезпечення засобами індивідуального захисту закладів охорони здоров'я першої хвилі та екстреної медичної допомоги, які працюють з пацієнтами, хворими на COVID-19;
  - закупівлю товарів (робіт, послуг), необхідних для забезпечення готовності та реагування на спалахи COVID-19 (зокрема йдеться про видатки лабораторних центрів МОЗ України, ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України» та ДУ «Український науково-дослідний протичумний інститут імені І.І. Мечнікова МОЗ України»);
  - заробітну плату праці медичних та інших працівників лабораторних центрів МОЗ України за березень - червень 2020 року, залучених до виконання заходів, спрямованих на забезпечення готовності та реагування на спалахи коронавірусної хвороби (COVID-19).
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020