Новини
 
                                                  
 
             
05.05.2020 року                                                              
Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС   
    04 травня під керівництвом голови райдержадміністрації Юлії Андрущенко проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА.
    Одне із основних питань порядку денного, яке розглянули учасники зібрання - про пом'якшення протиепідемічних заходів на території району.
    За підсумками комісією було вирішено:
    - органам місцевого самоврядуваня та керівникам агропродовольчих ринків району до 12 травня 2020 року вжити заходів щодо приведення агропродовольчих ринків у відповідність до вимог постанови головного державного санітарного лікаря України від 24.04.2020 року № 14;
    - Чемеровецькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в області до 12 травня 2020 року перевірити готовність агропромислових ринків до здійснення торгівлі харчовими продуктами з дотриманням протиепідемічних вимог до діяльності агропромислових ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України. Про готовність агропромислових ринків до відновлення роботи проінформувати комісію з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації (до 12 травня 2020 року).
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020