Новини
 
                                                  
 
             
05.05.2020 року                                                            
      
Чемеровецький районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує
Станом на 16.00 5 травня 2020 року на території району виявлено 28 випадків захворювання на COVID-19, з них 4 особи одужали (3 медичні працівники та 1 особа, яка знаходилась на лікуванні в Хмельницькій міській інфекційній лікарні), результати підтверджено двома негативними тестами ПЛР дослідження, 1 випадок летальний. Серед осіб, що одужали: смт Чемерівці-1 особа, с.Юрківці -1 особа, с.Кугаівці-1 особа, с. Вівся - 1 особа. Повідомляємо географію поширення коронавірусної інфекції:
- смт Закупне - 8 осіб;
- смт Чемерівці - 7 осіб;
- с. Вівся - 1 особа;
- с. Свіршківці - 2 особи;
- с. Юрківці - 1 особа;
- с. Криків - 1 особа;
- с. Ямпільчик - 1 особа;
- с. Івахнівці - 1 особа;
- с. Кутківці - 1 особа.
10 осіб знаходиться на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні в стані середньої важкості. 13 осіб (в тому числі 5 медичних працівників) знаходяться на амбулаторному лікуванні в задовільному стані, під постійним наглядом сімейних лікарів. 1 особа з підозрою направлена до Хмельницької міської інфекційної лікарні. Результати ПЛР очікуємо.
Просимо усіх жителів району дотримуватись карантинних заходів. Залишайтеся вдома! Самоізоляція та уникнення контактів-це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу!
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020