Новини
 
                                                  
 
             
30.04.2020 року                                                          
Звернення голови Чемеровецької райдержадміністрації
   Дорогі жителі Чемеровеччини!
   Протягом періоду, відколи в Україні був впроваджений карантин, ви проявили справжню витримку та силу волі під час дотримання обмежувальних заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції. Я ще раз хочу усім подякувати за високу самосвідомість, за те, що продовжуєте прислуховуватися до наших рекомендацій та порад.
   Наближаються вихідні, які традиційно проходять на початку травня. Дуже важливо зараз не послаблювати вектор відповідальності за своє здоров'я та здоров'я рідних і близьких. Адже від невидимогого вірусу ніхто не застрахований і ним може інфікуватися кожен! Тому будь-які контакти чи знехтування правилами карантину можуть становити потенційну загрозу для усіх нас. Я звертаюся до кожного чемерівчанина, до усіх жителів населених пунктів району у ці вихідні дні бути вдома,
аби змінімізувати ризик зараження COVID-19. Прошу з усією відповідальністю ставитись та суворо дотримуватися карантинних заходів, адже від цього у великій мірі залежить успіх у подоланні коронавірусу. Наполегливо закликаю всіх утриматися від відвідування місць, що можуть призводити до скупчення людей. У цей час потрібно максимально потурбуватися, насамперед про нашу безпеку та здоров'я!
 
Окрім того повідомляю, що комісією ТЕБ та НС від 28 квітня рекомендовано органам місцевого самоврядування запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи (або першого вихідного дня) до 06.00 години понеділка (або першого робочого дня після вихідних) до закінчення карантиннного періоду.     Також було прийнято рішення заборонити роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності, крім торгівлі пальним,  лікарськими засобами та медичним приладдям, з 21:00 годин 2 травня 2020 року до 24:00 години 3 травня 2020 року.
  Дякую усім краянам за відповідальне ставлення і розуміння, адже тільки разом ми переможемо підступну хворобу та вийдемо з карантину більш згуртованішими і сильнішими.
    Нехай Бог береже нас та дарує міцного здоров'я. Усім стабільних 36,6! Будьмо відповідальними! Залишаймося вдома!
 
Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020