Новини
 
                                                  
 
             
28.04.2020 року                                                          
    
Робота управління соціального захисту населення Чемеровецької РДА в період карантину
   Управління соціального захисту населення Чемеровецької РДА працює в умовах карантину у звичайному робочому режимі. Призначаються та виплачуються соціальні допомоги,субсидії,пільги та інші виплати, але при цьому обмежений прийом громадян.Документи для призначення соціальних виплат заявники надсилають поштою  на адресу смт Чемерівці вул. Центральна, 61. Консультації надаються за телефонами 9-10-56, 9-22-09, 9-27-75, 9-10-40.
   Протягом останнього періоду до деяких законодавчих актів спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019) було внесено ряд змін. Цими змінами врегульовано питання продовження виплати на період карантину деяких видів державних допомог особам, без заяв та без будь-яких документів.
  Для родин, які отримували
державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, яким вона була призначена раніше, строк виплати продовжується без подання необхідних документів на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, з подальшим проведенням перерахункурозміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих після закінчення терміну дії зазначених заходів.
  Для прикладу, якщо родина отримувала вищезазначену допомогу і 6-місячний період її отримання закінчився 31 березня, у квітні допомогу буде продовжено автоматично, але після закінчення карантину родина зобов'язана звернутися до управління соціального захисту населення з заявою та всіма необхідними документами для здійснення перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги.
  Для одержувачів державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю у випадку пропуску, в період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, строку переогляду особою з інвалідністю з дитинства або дитиною з інвалідністю виплата державної соціальної допомоги не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю з дитинства або дитини з інвалідністю, тобто після закінчення карантину здійснюється перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі поданої особою заяви та всіма необхідними документами.
  Для осіб з інвалідністю, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»у випадку пропуску, в період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, строку переогляду особою з інвалідністювиплата державної соціальної допомоги не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахункурозміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю.
  Строки звернення щодо призначення державної допомоги сім'ям з дітьми для осіб, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», продовжуються на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, та один місяць після дати його завершення.
   Уряд схвалив рішення, відповідно до якого житлові субсидії на наступний період перепризначаються автоматично без звернення громадян.
   А також хочемо повідомити, що в найближчі дні одержувачі державної соціальної допомоги з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію у зв'язку з втратою годувальника), одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію,та особам з інвалідністю,одержувачі тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату отримають додатково від держави одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020