Новини
 
                                                  
 
             
24.04.2020 року                                                               
      
Звернення щодо перенесення поминальних днів
   Шановні жителі Чемеровецького району!
   Цього року уся Україна та мешканці нашого району вперше за усі роки через загрозу коронавірусу відзначали Великодні свята вдома. Богослужіння у Храмах, відповідно до рекомендацій проходили з обмеженою кількістю людей, з дотриманням протиепідемічних заходів. Висловлюю щирі слова вдячності усім, хто на Великдень проявив свою відповідальність та самосвідомість, залишився у сімейному колі святкувати Світле Христове Воскресіння! Сьогодні, ми повинні чітко усвідомлювати, що тільки разом, спільними зусиллями зможемо подалати коронавірус та запобігти його поширенню.
   Разом з тим, у цю неділю мали б проходити поминальні дні. Повідомляю, що комісією ТЕБ та НС райдержадміністрації від 22 квітня 2020 року, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) прийнято рішення закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра. Поминальні дні рекомендовано перенести на 06 червня 2020 року. 
   Закликаю усіх жителів Чемеровеччини не відвідувати у неділю кладовища. Адже додаткові контакти - це потенційна загроза здоров'ю наших краян! Давайте згадаємо та помолимося за померлих у власних домівках.
   Дякую усім за розуміння ситуації, дотримання карантинних заходів та інших обмежень. Бажаю мешканцям району міцного здоров'я, сили, витримки та віри у перемогу над підступним вірусом. Бережімо себе і своїх рідних. Будьмо відповідальними!!!
 
Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020