Новини
 
                                                  
 
             
18.04.2020 року                                                              
      
Шановні жителі Чемеровецького району!
   Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням - святом, яке споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості.
Воскресіння Христове - одне із найголовніших церковних свят, яке відзначає християнський світ. Адже у житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням квітучої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою.
   Сьогодні ми звертаємося у щирій молитві до Бога, просимо здоров'я та захисту від підступного вірусу. Ми посилаємо свої молитви до Всевишнього дарувати мир і злагоду на нашій багатостраждальній землі, адже на сході України триває неоголошена війна.
  Віримо, що одвічні християнські цінності об'єднають нас у прагненні жити в мирі, творити добро і щасливе майбутнє. Нехай Світло Воскресіння Христового зігріє серця, надає усім силу та непохитну віру в кращий завтрашній день!
  Від усього серця бажаю жителям району міцного здоров'я, благодаті, чистоти і гармонії, родинного затишку. Зичу окриленого настрою, злагоди та душевної величі, а теплі писанкові барви нехай звучать у серці найсвітлішою надією.
   Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
 
З повагою,
голова Чемеровецької райдержадміністрації
Юлія Андрущенко
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020