Новини
 
                                                  
 
             
17.04.2020 року                                                              
Районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує
   Районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує, що станом на 21.00 17 квітня 2020 року Хмельницьким лабораторним центром виявлено 14 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. 2 особи госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні. 10 осіб знаходиться на амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейних лікарів. 2 нових випадки виявили серед контактних осіб. Працівниками районного лабораторного центру встановлено коло контактних осіб та здійснено відбір біоматеріалу для ПЛР дослідження. Проведено заходи дезінфекції.
   Крім цього протестовано медичний персонал центральної районної лікарні, пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні та встановлених контактних осіб. Частина результатів вже наявна, у всіх них результат від'ємний.
   Просимо усіх небайдужих жителів району будь ласка, якщо бачите порушення правил карантину з боку осіб, які знаходяться на самоізоляції повідомляйте на «гарячу лінію» штабу, сільським головам, старостам чи працівникам поліції.
    Звертаємо ще раз вашу увагу на те, що самоізоляція та уникнення контактів - це найефективніший спосіб запобігти поширення коронавірусу!
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020