Новини
 
                                                  
 
             
15.04.2020 року                                                               
     
Засідання районної комісії ТЕБ та НС
   15 квітня 2020 року відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС під керівництвом голови райдержадміністрації Юлії Андрущенко. Було розглянуто питання про виконання заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року№215 щодо запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  на території району.
   Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації від 14 квітня 2020 року №10 органам місцевого самоврядування району:
   - на виконання пункту 2 рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №6 від З квітня 2020 року) та з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров'я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (СОУШ-19) з урахуванням статей 29, ЗО, 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб” та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID -19” заборонити роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям, з 20:00 годин 17 квітня 2020 року до 24:00 години 20 квітня 2020 року.
 
                                                                   Рекомендувати органам місцевого самоврядування району:
    - для  проведення санітарно-протиепідемічних заходів приміщень із застосуванням дезинфікуючих засобів встановити санітарний день в суботу 18 квітня 2020 року;
     - спільно з Чемеровецьким РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області протягом 19-20 квітня
2020 року провести додаткові заходи з санітарної обробки комунальних доріг, вулиць, територій прилеглих до місць з масовим перебуванням людей та зупинок громадського транспорту.
        
                                                                                             КНП «Чемеровецька ЦРЛ:
   -
забезпечити відбір та доставку біологічного матеріалу для проведення ПЛР-тестування хворих та медичного персоналу КНП «Чемеровецька ЦРЛ».
 
                                          Чемеровецькій підстанції екстренної медичної допомоги та КНП «Чемеровецька ЦРЛ»:
     -
припинити госпіталізацію хворих в КНП «Чемеровецька ЦРЛ» та здійснювати маршрутизацію хворих в КНП «Кам'янець-Подільська міська лікарня» та КНП «Городоцька ЦРЛ » за принципом територіальної доцільності.
         
     Головному лікарю КНП «Чемеровецька ЦРЛ» Лаврент'єву І.Й., головному лікарю КНП «Чемеровецький центр ПМСД» Гречанюку Ю.М.:
    - посилити протиепідемічний режим в КНП «Чемеровецька ЦРЛ» при доліковуванні хворих, які перебувають на лікуванні, з активним спостереженням за станом здоров'я не менше 14 днів.
 
Головному лікарю КНП «Чемеровецька ЦРЛ» Лаврент'єву І.Й.:
     -забезпечити здійснення заходів відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря Хмельницької області, згідно додатку 1 протоколу комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації від 14 квітня 2020 року №10.
 
                                                      Головному лікарю КНП «Чемеровецький центр ПМСД» Гречанюку Ю.М.:                
          - забезпечити медичне амбулаторне спостереження за контактними особами з числа медичного персоналу КНП «Чемеровецька ЦРЛ», особливо за тими, що перебувають на самоізоляції з позитивним результатом ПЛР-тестів.
 
Органам місцевого самоврядування:
       - рекомендувати провести роз'яснювально - інформаційну роботу з представниками релігійних організацій та священниками церковних приходів щодо неухильного дотримання санітарних вимог та карантинних обмежень при організації проведення Обряду освячення Пасок, Пасхальних кошиків, Пасхальних Богослужінь.
 
Чемеровецькому ВнП Городоцького ВП НП України в Хмельниць-кій області:
    - забезпечити  контроль за виконанням пункту 1 протоколу комісії та  заходів карантину на території району. Взяти під особливий контроль місця можливого скупчення людей під час  Пасхальних Богослужінь .
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020