Новини
 
                                                  
 
             
19.03.2020 року                                                             
Станом на 19 березня на Хмельниччині не зареєстровано випадків підозри чи захворювання на COVID-19
Саме таку інформацію озвучила заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька під час щоденного брифінгу щодо питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції в області.
Посадовиця повідомила, що на сьогодні в Україні вже зареєстровано 16 випадків коронавірусної інфекції, 2 з яких летальні. Ситуація на Хмельниччині, за даними Департаменту охорони здоров'я України лишається стабільною, в області немає випадків підозри чи підтверджених випадків COVID-19.
Оксана Ситницька наголосила, що незважаючи на відсутність таких випадків, усі мешканці області мають усвідомлювати, що те, чи вдасться приборкати цю інфекцію залежить від кожного з нас. Вона в черговий раз закликала всіх дотримуватися рекомендацій лікарів та зберігати спокій. Заступниця голови ОДА нагадала, що в області розроблено план дій усіх служб на випадок виявлення коронавірусної інфекції, і медичні працівники готові надати пацієнтам увесь необхідний обсяг медичної допомоги. Вона повідомила, що наразі Міністерством охорони здоров'я здійснюється розробка інтерактивної карти про ситуацію в лікарнях щодо COVID-19. Для тих випадків, коли пацієнти будуть потребувати госпіталізації, інтенсивної терапії чи реанімаційних заходів, диспетчер зможе скерувати бригаду швидкої допомоги в найближчу лікарю, де є вільне ліжко, забезпечене всім необхідним обладнанням.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020