Новини
 
                                                  
 
           
10.12.2019 року                                     
                    
Щодо впровадження та ведення електронного обліку деревини
    Представники Чемеровеччини, на чолі із заступником голови РДА Петром Кравцовим взяли участь  в обласній відео-нараді з питань впровадження та ведення електронного обліку деревини на комунальних лісогосподарських підприємствах.
    Під час зібрання учасникам наради було донесено усю необхідну інформацію та озвучено відповідні рекомендації.
    Нагадаємо, що на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову Уряду «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених». Це передбачено у цілі 9.6. «Українці більш ефективно та ощадливо використовують природні ресурси» Програми діяльності Уряду.
    Порядок розроблений на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів». Цим Законом, зокрема, встановлюєтьсяобмеженнявнутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених у розмірі 25 мільйонів кубічних метрів на рік.
Затверджений Урядом Порядок визначає механізм проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю занеперевищеннямобсягу їх внутрішнього споживання на основі систематизації та узагальнення інформації про походження, заготівлю та реалізацію деревини за допомогоюінструментів електронного обліку. Також він передбачає обов'язковість ведення електронного обліку деревини всіма лісокористувачами України.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019