Новини
 
                                                  
 
           
06.12.2019 року                                                            
На добудову Охматдиту виділено додатково 200 млн грн
Сьогодні Парламент прийняв рішення щодо виділення 200 млн грн з Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту на завершення будівництва дитячої лікарні Охматдит.
«За ініціативи Президента та за підтримки Верховної Ради сьогодні питання додаткових коштів для завершення будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Охматдит знято. І новий корпус буде запущено вже в наступному році. А це означає, що діти отримуватимуть якісне лікування в сучасній лікарні», - коментує Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.
Глава Уряду підкреслив, що 200 млн грн - це та необхідна сума, яка дозволить закінчити будівництво, і Уряд докладе всіх зусиль, щоб об'єкт був зданий в експлуатація в першому кварталі наступного року.
Нагадаємо, у квітні цього року було відкрито першу частину нового корпусу Охматдиту. Комплекс оснащений сучасним медичним обладнанням для прийому пацієнтів зі складними діагнозами. Весь комплекс оновленого «Охматдиту» складе більше 67 тис. кв. м - кілька блоків, в яких будуть розміщуватися 10 сучасних хірургічних відділень, 5 онкологічних і гематологічних відділень і діагностичне відділення.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019