Новини
 
                                                  
 
           
04.12.2019 року                                                
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту “Детальний план території за межами населеного пункту с. Зарічанка на території Зарічанської сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області для облаштування мікрогідроелектростанції потужністю до 80 кВт (реконструкція існуючих споруд)”
1.    Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:
“Детальний план території за межами населеного пункту с. Зарічанка на території Зарічанської сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області для облаштування мікрогідроелектростанції потужністю до 80 кВт (реконструкція існуючих споруд, орієнтовна площа земельної ділянки: 0,04 га).”
2.    Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Чемеровецька районна державна адміністрація Хмельницької області.
3.    Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
 а) дата початку та строки здійснення процедури:
громадське обговорення починається з  06.12.2019  року  і  триває  до 05.01.2020 року.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):
        Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
        Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
         Громадські слухання відбудуться 27.12.2019 р. о 12:00 в приміщенні Зарічанської сільської ради за адресою: с. Зарічанка і вул. КАМ'ЯНЕЦЬКА, будинок 31/1
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування:
        Ознайомитись з проектом детального плану та  розділом «Охорона    навколишнього  природного  середовища» можна у Чемеровецькій районній державній адміністрації щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп'ятниці з 10.00 до 13.00. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на WEB-сайт РДА: http://chemrda.gov.ua/
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Чемеровецька районна державна адміністрація. Адреса для     подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:  смт Чемерівці вул. Центральна, 28. Тел./факс: (03859) 9-11-32, 9-10-57. Контактний e-mail: mail@chemrda.gov.ua Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 06.12.2019 по 05.01.2020р.
4.    Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019