Новини
 
                                                  
 
             
10.03.2020 року                                                             
Обговорювали впровадження програмного комплексу «Соціальна громада»
   Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко провела сьогодні нараду щодо впровадження на території району програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».
    Учасники зібрання говорили про підключення органів соціального захисту, ОТГ до зазначеної системи та зупинилися на переліку послуг, які можна отримати через програмний комплекс.
    Також йшла мова про прийом заяв, документів, їх опрацювання та розглянуто інші питання, пов'язанні із функціонуванням та експлуатацією системи.
   Загалом програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» об'єднує у єдиному інформаційному середовищі «фронт»-офіси прийому документів від населення, що знаходяться, приміром, у ЦНАП з «бек»-офісом у структурних підрозділах соціального захисту населення райдержадміністрації, де приймається рішення про надання адміністративної послуги соціального характеру. Серед основних переваг для населення:
-    наближення соціальних послуг;
-    пришвидшення процесу прийому заяв від громадян шляхом формування електронних заяв, як для призначення усіх видів соціальних допомог та компенсаційних виплат, так і для взяття пільговика на облік, призначення житлової субсидії, електронна заява друкується та підписується заявником;
-    можливість відстеження стану розгляду заяв після звернення до «фронт»-офісу.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020