Новини
 
                                                  
 
                
08.03.2020 року                                                           
Привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня
    Шановні жінки Чемеровецького району!
   Саме навесні, коли красою наповнюється природа і оживає земля, відзначається щире і привітне, родинне і ніжне свято жінки  Міжнародний жіночий день!
     Жінка - це зміст нашого життя. Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов'ю до людей та до праці будуєте майбутнє. Усі пишаються вашою духовною силою, вродою і талановитою вдачею, якими щедро наділила  природа.
   Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров'я, ви берете активну участь в усіх сферах суспільного життя. Чарівні жінки Чемеровеччини - це гордість, краса і опора нашого краю, надійна запорука його життєдіяльності і процвітання. Ваші чарівні посмішки, любов і турбота роблять навколишній світ добрішим і світлішим.
Нехай завжди поруч з вами будуть турботливі і уважні, відповідальні чоловіки, сильні і мужні захисники.
   Низький уклін усім матерям, чиї сини боронять нашу землю на сході України. Самовідданість, героїзм та мужність ваших дітей - це ваша заслуга!
    Шановні жінки! Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод і бід. Зичимо, щоб у кожній жіночій долі було завжди сонячно.
    Будьте щасливими! Будьте коханими! Будьте успішними! Сяйте посмішками! Розквітайте дивом материнства! Досягайте омріяних вершин!
   Бажаємо вам, дорогі жінки міцного здоров'я, невичерпної творчої енергії, миру, добра, родинного затишку.
  Нехай Ваші турботи будуть приємними, а кожен день - зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!
     Зі святом вас, дорогі жінки!
 
З повагою,
 
голова Чемеровецької райдержадміністрації  
Юлія Андрущенко                                          
 
заступник голови Чемеровецької районної ради 
Лариса Лук'янова
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020