Новини
 
                                                  
 
             
04.03.2020 року                                                             
Президент України зустрівся з міністром закордонних справ Канади
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з міністром закордонних справ Канади Франсуа-Філіпом Шампанем.
Глава держави подякував Канаді й особисто Прем'єр-міністру Джастіну Трюдо за підтримку, яку офіційна Оттава надає Україні.
«Є багато країн, з якими в України дружні стосунки, однак з Канадою вони насправді особливі. Існує чимало програм підтримки України Канадою: це і програма реформ, і реабілітація ветеранів - за все це ми дуже вам вдячні», - наголосив Володимир Зеленський.
Сторони детально обговорили розслідування авіакатастрофи українського літака в Ірані. Йшлося про питання компенсації родичам загиблих, повне розслідування трагедії, дослідження «чорних скриньок».
«Україна повністю відкрита в цьому питанні. І, за потреби, готова співпрацювати з міжнародними партнерами задля найповнішого отримання інформації з «чорних скриньок», - зазначив Президент.
На зустрічі також обговорили перебіг реформ в Україні. Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань висловив задоволення їхньою високою швидкістю.
Окремо зупинилися на інвестиціях.
«З економічної точки зору інфраструктура - наш пріоритет. Нам потрібно «зшити» країну, тому ми запрошуємо канадських інвесторів. Ми спрощуватимемо систему інвестування, комунікацій, захищатимемо права, щоб створювати в Україні якісну інфраструктуру та робочі місця», - наголосив Володимир Зеленський.
Президент України детально розповів про концесійні проекти, велику приватизацію, а також зосередився на реформуванні правової системи.
Крім того, Володимир Зеленський поінформував канадську делегацію про ситуацію на Донбасі.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020