Новини
 
                                                  
 
             
04.03.2020 року                                     
Відбулося засідання протиепідемічної комісії щодо запобігання можливого занесення та поширення коронавірусної інфекції
    Під керівництвом голови райдержадміністрації Юлії Андрущенко відбулося засідання протиепідемічної комісії з питань реагування на можливий випадок занесення та поширення на території району коронавірусу.
    Учасники зібрання обговорили план заходів щодо готовності боротьби із коронавірусною інфекцією. Акцентувалася увага щодо забезпечення захисними костюмами, іншими засобами захисту. Йшла мова про порядок дій лікарського персоналу в частині діагностики, обстеження та ізоляції ймовірних хворих на коронавірус. Говорили про визначення місць у медичних закладах та здійснення спостереження за пацієнтами із підвищеною температурою. 
  За підсумками зібрання
затверджено комплексний план дій в районі для швидкого реагування на подібні загрози. Запроваджено посиленний протиепідемічний режим роботи у медичних закладах Чемеровеччини первинної та вторинної ланки, інших службах і організаціях. Також доручено посилити проведення дизенфекції у місцях масового скупчення людей та здійснення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення.  
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020