Новини
 
                                                  
 
           
11.02.2020 року                                                              
Марина Бех-Романчук - переможниця Міжнародного легкоатлетичного турніру в Польщі
6 лютого в манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності хмельничанка Марина Бех-Романчук перевірила свої швидкісні можливості під час чемпіонату столиці з легкої атлетики. В бігу на 60 метрів вона спочатку виграла попередній забіг (7,62 сек), а у фіналі судді знову зафіксували її переможний час (7,53 сек).
Вже 8 лютого Марина змагалася в польському Торуні на міжнародному турнірі ORLEN Copernicus Cup в своїй основній дисципліні - стрибках у довжину.
24-річна спортсменка стрибнула у шостій cпробі на 6,96 м, поновивши свій же найкращий результат сезону в світі у приміщенні (6,92 м), показаний наприкінці січня на змаганнях в Карлсруе. Марина зі значним відривом випередила Есе Бруме з Нігерії (6,62 м) і Лорейн Уген з Великої Британії (6,52 м). Наразі у неї після двох етапів Всесвітнього туру за участі стрибунок у довжину максимальна кількість очок - 20, у найближчих переслідувачок-по 7 .
Попереду для них ще два старти: 15 лютого в Глазго і 19 лютого - в Ліллі. Варто відзначити, що Бех-Романчук встановила свій абсолютний рекорд, адже до цього її найкращим результатом був стрибок на 6,93 м, який вона досягла 17 червня 2016 року на стадіоні міста Луцьк.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020