Новини
 
                                                  
 
           
19.11.2019 року                                                            
Питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом - Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський зазначив, що проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» після того, як цей формат був заблокований у 2016 році, - це вже успіх.
«Ми з вами повинні розуміти, що питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом. Цей шлях починається з перемовин. Нормандський формат - це переговори на найвищому рівні, і тому ми очікували цієї зустрічі, дуже серйозно готуємося до неї. Я хотів би реальних результатів», - сказав Президент України під час зустрічі зі ЗМІ, відповідаючи на запитання, якого підсумку він очікує від саміту в Нормандському форматі, що запланований у найближчі тижні.
«Ми не можемо просто говорити про припинення війни - треба домовлятися про повернення наших територій. Я кажу хоча б про якісь зрозумілі терміни. Тобто я хочу говорити про повернення, деокупацію Донбасу з якимись більш-менш чіткими термінами. Ми про це говоритимемо, я підніматиму це питання», - наголосив Глава держави.
За його словами, це саме стосується й повернення в Україну незаконно утримуваних громадян.
«Є таке словосполучення, яке лунає в різних ЗМІ, як «обмін всіх на всіх». Воно хвилює всіх: мене особисто, наш уряд, суспільство. Важливе питання: «Коли?» Для мене відповідь - це конкретні терміни, найближчим часом», - підкреслив Володимир Зеленський.
Він також зауважив, що зараз очікує повернення українських кораблів, які були захоплені в районі Керченської протоки.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019