Новини
 
                                                  
 
 
                                                                                                
18.11.2019 року                                                
Прославляли хліборобську працю
     Щедрий на свята останній місяць осені подарував нам - День працівників сільського господарства - професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.  
     Відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників сільського господарства. Представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, трудових колективів сільськогосподарських підприємств, територіальних громад краю, громадськості тощо, завітали на це свято.
      На центральній площі смт Чемерівці було  розміщено   найкращі зразки сільськогосподарської техніки агроформувань району. Кожному відомо, що хороша с/г техніка напряму впливає на якість обробітку ґрунту та його віддачу. А тому чисельні відвідувачі цієї імпровізованої виставки, серед яких влади району та інші,  мали змогу  наочно переконатися у цьому особисто.
     Відвідали вони і численні ятки, котрі завзято рекламували та успішно релізовували свої товари у різних асортиментах. Представники влади теж оглянули намети, які представляли кращу сільськогосподарську продукцію та надбання у аграрній сфері.
     Під час зібрання були покладені квіти до пам'ятника «Борцям за незалежність України».
     Свої побажання аграріям висловив перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що плодами праці сільгоспвиробників користується кожна людина. Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Лише завдяки умілому господарюванню, досягнення у сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Чемеровеччина є одним із лідерів у аграрній сфері у Хмельницькій області. Едуард Леонідович висловив щиру вдячність аграріям за любов до землі, за те, що надають допомогу військовим, які боронять східні рубежі держави, найнеобхіднішим - продовольством, технікою, продуктами харчування, коштами, медикаментами, іншою провізією.
     Про досягнення сільгоспвиробників району говорили у своїй промові й заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький та інші.
    Окрім поздоровлень кращі з кращих удостоїлися Почесних грамот, подяк,  цінних подарунків.
     
Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомну працю, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду.
     Гарний, святковий настрій присутнім, протягом заходу, забезпечували аматорські колективи, фіналісти та переможці конкурсу виконавців естрадної пісні імені Мозгового.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019