Новини
 
                                                  
 
             
25.02.2020 року                                                          
Команда Хмельницького обласного центру ЕМД стала кращою на міжнародному чемпіонаті
Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф став переможцем на V Ювілейному міжнародному зимовому чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги «Кременецьке медичне ралі 2020», який відбувався в м.Кременець, що на Тернопіллі, з 19 по 23 лютого.
Всього в чемпіонаті змагалися 27 команд. Серед них представники різних областей України, а також команда із Білорусі та дві команди із Польщі. Участь у чемпіонати взяли і дві команди з Хмельниччини. Метою таких змагань, є вдосконалення рівня підготовки працівників системи екстреної медичної допомоги України на основі передових технологій організації й надання екстреної медичної допомоги населенню та підготовки фахівців.
Змагання відбувається на дев'яти етапах: «Флешмоб», «ЧП», «В квадраті», «Breakingbad», «Медовий місяць», «Протеїн», «Карти», «Янгол», «Ралі». Учасників ралі мають показати свій рівень теоретичних знань та практичних вмінь з питань надання екстреної медичної і домедичної допомоги на догоспітальному етапі. До програми змагань увійшли як надання допомоги потерпілим у результаті надзвичайної ситуації, так і допомога при пологах. Бригади екстреної допомоги мають їх виконувати їх, дотримуючись європейських стандартів.
У номінації “Краща українська медична команда” перемогли наші медики з команди “Хмельницький-2”, другими були волиняни, треті - сумчани. У номінації “Краща закордонна команда” перше і друге місце в команд з Кракова, третє - в білоруської команди. У номінації “Краща студентська команда” перше місце в студентів Донецького національного медуніверситету з Краматорська, друге - в майбутніх парамедиків з Тернопільського медуніверситету, третє - у студентів Вінницького медуніверситету”.
Друга команда з Хмельниччина також не залишилась без нагород: вона посіла перші місця на етапах «Флешмоб» та «Медовий місяць».
Вітаємо команди із цими досягненнями!
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020