Новини
 
                                                  
 
           
06.02.2020 року                                                            
Дмитро Габінет нагородив кращих вогнеборців краю
6 лютого голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет взяв участь у колегії Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області за підсумками роботи відомства у 2019 році.
«Мені дуже приємно бути присутнім серед людей, які щодня і щоночі готові до самопожертви, аби виконати свій почесний обов'язок перед людьми і перед державою - запобігти, врятувати і допомогти. 29 тисяч виїздів, 1324 ліквідованих пожежі та найголовніше - 195 врятованих людських життів, - саме за це ви заслуговує подяк та найвищих нагород. Кожен із вас щодня, ризикуючи власним життям, стоїть на сторожі безпеки краян. Ви гідно несете почесне звання рятувальника, і для вас ваша робота, це не просто професія, а справжнє покликання», - зазначив у вступному слові Дмитро Габінет.
Крім того, голова адміністрації окреслив основні завдання, що стоять перед державою та пожежно-рятувальною службою Хмельниччини на поточний рік, зокрема, оперативне реагування на надзвичайні ситуації і пожежі та зменшення негативних наслідків від них; завершення проведення перевірок протипожежного стану об'єктів із масовим перебуванням людей; забезпечення підготовки обласної та місцевих протипожежних спеціалізованих служб цивільного захисту до проведення командно-штабного навчання під керівництвом ДСНС; продовження подальшого розвитку матеріально-технічної бази підрозділів, покращення умов несення служби особовим складом; подальша реалізація Стратегії реформування системи ДСНС та тісна взаємодія під час виконання покладених завдань із місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування.
Далі в урочистій обстановці почесними відзнаками ДСНС України та грамотами були нагороджені 12 рятувальників, які першими вступили у двобій із вогнем, врятували 19 та евакуювали із задимлених приміщень 333 студенти під час пожежі у гуртожитку Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Що найважливіше  ніхто не травмувався і не загинув.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020