Новини
 
                                                  
 
             
24.02.2020 року                                                             
Голова адміністрації Юлія Андрущенко провела апаратну нараду
    Нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, районних організацій і установ відбулася сьогодні у райдержадміністрації. Провела її голова районної державної адміністрації Юлія Андрущенко.
    Про стан податкового боргу по місцевих податках сільських та селищних рад району розповіла начальник Чемеровецького ДПІ Волочиського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області Валентина Гнатовська. На початку свого виступу вона проінформувала учасників зібрання щодо динаміки податкового боргу по Чемеровецькому району. Далі Валентина Григорівна зупинилася на сільських радах, які мають податкову заборгованість. Це Вишнівчицька с/р (219 тис. грн.) та Зарічанська с/р (189 тис. грн.). Серед юридичних осіб -  ТОВ «Український центр «Аграрних технологій» (194 тис. грн.) та КП «Зарічанський ринок» (29,7 тис. грн.).
    З метою вжиття заходів щодо погашення сум податкового боргу проводилися  засідання робочої групи з координації дій структурних підрозділів влади для забезпечення податкових платежів та інших надходжень. Завдяки злагодженій роботі податкову заборгованість вдалося знизити на 15%.
    Із інформацією про соціальну підтримку учасників ООС/АТО в районі виступила начальник управління соціального захисту населення РДА Тамара Трач. Тамара Віталіївна підкреслила, що підтримка зазначених категорій населення здійснюється відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту»,  Указу Президента України від 18.03.2015 року №150 «
Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», Постанов Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року №179 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції», від 27.12.2017 року №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції». За словами Тамари Трач учасники бойових дій користуються знижкою 75% на оплату житлово-комунальних послуг. До 05 травня здійснюється виплата державних допомог учасникам бойових дій. Також проводиться робота у напрямку санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації тощо.
    Про стан підготовки до укладання договору КНП «Чемеровецька центральна районна лікарня»  з національною службою охорони здоров'я доповідав заступник головного лікаря Олександр Абрамов. Олександр Михайлович окреслив коло заходів, які були реалізовані у рамках медичної реформи. Це - перетворення лікарні у некомерційне комунальне підприємство, здійснення комп'ютеризації, створення і забезпечення медичних працівників ключами електронного цифрового підпису, реєстрація закладу в електронній службі здоров'я, надання пропозицій щодо пакету медичних послуг та інші.
    Підсумовуючи нараду, голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко підкреслила, що сьогодні в Україні продовжується впровадження реформ у різних сферах. Тому вагомий вектор повинен бути спрямований на проведення інформаційної роботи із населенням щодо стратегічних курсів державної політики за участі керівників інстанцій, голів сільських/селищних рад, громадськості та інститутів громадянського суспільства.
   Юлія Віталіївна націлила присутніх керівників на активну роботу, яка має бути зфокусована на покращення добробуту людей та розвиток галузей господарювання Чемеровеччини.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020