Новини
 
                                                  
 
           
11.11.2019 року                                                            
Апаратна нарада відбулася конструктивно 
    Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Едуарда Шлякова відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району.
    Про стан дотримання законодавства щодо свободи слова у районі розповів головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації Рустам Войціховський. У процесі доповіді було сказано те, що в районі проводиться відповідна робота з метою забезпечення ефективної реалізації заходів сприяння розвитку інформаційної галузі, постійного моніторингу додержання свободи слова, об'єктивного інформування населення, створення рівних умов для функціонування засобів масової інформації.
     
На території краю функціонує  ПП «Медіа-центр «Нове життя». Відповідно до законодавства України районний часопис пройшов усі процеси реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Редакцією забезпечується висвітлення роботи органів влади районного та місцевого рівня, економічного, культурного розвитку Чемеровеччини, соціально-значущих питань суспільства, життя територіальних громад, про учасників ООС/АТО.
     Протягом 2019 року не зафіксовано фактів переслідування журналістів газети «Нове життя» та вчинення до них будь-якого тиску.
     На веб-ресурсі Чемеровецької РДА, сторінці у соціальній мережі фейсбук щоденно забезпечується публікація інформаційних матеріалів форматного типу «лайв», «паркет» про діяльність Президента України, Кабінету Міністрів України, Хмельницької облдержадміністрації, Чемеровецької райдержадміністрації, інших державних структур. Публікуються матеріали по  інформаційних кампаніях Глави держави та Уряду. Наповнюється актуальною інформацією комірки та розділи структурних підрозділів РДА.
      З метою забезпечення прозорості та відкритості у діяльності органів виконавчої влади, безперешкодного доступу громадян до публічної інформації на офіційному веб-сайті РДА були створені рубрики «Відкриті дані», «Публічні документи», «Розпорядження голови РДА», «Очищення влади», «Вакансії», які постійно оновлюються інформацією відповідного тематичного змісту.            
    Свобода слова на території Чемеровецького району є гарантованим і забезпеченим правом громадян. Діяльність районного засобу масової інформації здійснюється в правовому полі та відповідає вимогам часу.
    Окрім того розглянуті питання виконання завдань за минулий тиждень, питання про стан забезпечення життєдіяльності населення району, про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності.
   По завершенню зібрання було надано ряд рекомендацій та доручень присутнім керівникам.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019