Новини
 
                                                  
 
              
20.02.2020 року                                                   
Заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні відбулися у Чемерівцях
   Їх назвали Небесною сотнею - українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Сьогодні на центральній площі смт Чемерівці відбулися заходи, приурочені Дню Героїв Небесної Сотні. Серед учасників зібрання - представники керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, трудові колективи районних організацій і установ, пересічні мешканці райцентру, учнівська та студентська молодь.  Ведучі заходу говорили про значення подій Революції Гідності, які відбулися 6 років тому у Києві. Вони також наголошували на тому, що усі ми повинні пам'ятати  подвиг людей, які відстоювали гідність народу, його прагнення приймати доленосні рішення, до останньої краплі     крові захищати свої переконання.
   Учасники зібрання поклали квіти до пам'ятника «Борцям за незалежність України».   Панахиду за невинно убієнними Героями Небесної Сотні провели митрофорний протоієрей о.Михайло,  настоятель Храму «Пресвятої Богородиці» о.Василь, настоятель
храму Матері Божої Ченстоховської о.Віктор.
   У Будинку культури смт Чемерівці проведено тематичну програму. Перед присутніми виступили голова Чемеровецької райдержадміністрації Юлія Андрущенко, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, учасник Революції Гідності Броніслав Вишневський. Також вручено грамоти та квіти  учасникам Революції Гідності.
    У День Героїв Небесної Сотні схилімо голови в глибокій жалобі за загиблими. Завжди пам`ятаймо усіх, хто віддав життя за Україну, за її кращу долю,  усіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі,  миру і спокою. Нам, живим, - взяти уроки Євромайдану та Революції Гідності, відстоювати загальнолюдські високоморальні цінності, європейські права й свободи!
   Героям, що полягли за це, - вічна пам'ять! Слава Україні!».
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020