Новини
 
                                                  
 
           
06.11.2019 року                                                          
Підведено підсумки роботи у сфері цивільного захисту області за 3-й квартал 2019 року
6 листопада під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрія Кореви проведено нараду з підведення підсумків роботи органів управління у сфері цивільного захисту населення області за 3-й квартал 2019 року.
У нараді також прийняв участь завідувач сектору з питань цивільного захисту Чемеровецької РДА Анатолій Павліковський.  
У вступному слові Юрій Корева проаналізував стан організації та виконання заходів цивільного захисту протягом ІІІ кварталу поточного року та довів до присутніх інформацію за результатами зборів з керівниками підрозділів з питань цивільного захисту обласних державних адміністрацій та територіальних органів ДСНС України в м. Харків.
Заступник начальника управління Юрій Закурдаєв ознайомив присутніх із методикою проведення розрахунку збитків від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
В ході проведення наради розглянуто питання стану виконання заходів щодо створення та удосконалення місцевих систем оповіщення. Доведено до присутніх особливості організації та проведення навчання осіб керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту в Навчально-методичному центру ЦЗ та БЖД в області у 2020 навчальному році. Проаналізовано виконання комплексу заходів щодо відновлення функціонування захисних споруд цивільного захисту, стан впровадження інженерно-технічних заходів ЦЗ в містобудівній документації. Також доведено зміни до державних будівельних норм та національних стандартів у сфері будівництва щодо ІТЗ ЦЗ.
Крім цього, проаналізовано стан виконання заходів щодо створення та накопичення місцевих матеріальних резервів; стан фінансування профільних програм у сфері цивільного захисту; стан виконання заходів з підготовки органів управління та сил цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду.
У заключному слові Юрій Корева наголосив на забезпеченні безумовного і своєчасного виконання заходів, спрямованих на зниження ризику та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду та підвищенні гарантованого рівня безпеки населення та навколишнього середовища.
 
За інформацією управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019