Новини
 
                                                  
 
  
            
19.02.2020 року                                                   
Відбулося представлення голови Чемеровецької райдержадміністрації
    Перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш побував з візитом на Чемеровеччині та представив новопризначену голову Чемеровецької районної державної адміністрації Юлію Андрущенко.  Відповідне розпорядження №112/2020-рп підписано Президентом України 18 лютого 2020 року.
    На зустрічі були присутні керівники структурних підрозділів, районних організацій, голови сільських/селищних рад, представники громадянського суспільства, ЗМІ тощо. Участь у зібранні також прийняв народний депутат України Юрій Заславський. 
    Виступаючи перед присутніми,  Роман Примуш зазначив, що наразі
наша держава переживає важливі часи, тому заразяк ніколи необхідна єдність гілок влади і суспільства у напрямку реалізації актуальних завдань сьогодення. Серед них - втілення у життя земельної реформи, освітньої, медичної, покращення соціально-економічного розвитку, інфраструктури, розвиток бізнес-сектору та підприємництва.
    
Роман Борисович побажав Юлії Андрущенко  успіхів у роботі та досягнення високих результатів.
    Юлія Віталіївна подякувала за довіру, висловила сподівання на плідну співпрацю та порозуміння. Також вона підкреслила, що докладатиме максимум зусиль для вирішення завдань на благо розвитку Чемеровецького району.
 
Біографічна довідка
 
     Андрущенко Юлія Віталіївна, 1990 року народження. Народилася в с. Жабинці Чемеровецького району. 
    Вищу юридичну освіту здобула у 2013 році в Хмельницькому університеті управління та права.
    У вересні 2013 року розпочала трудову діяльність головним спеціалістом відділу соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім'ї управління соціальних гарантій, компенсацій, моніторингу пільгового забезпечення та у справах сім'ї Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації.
    З жовтня 2016-го по березень 2017 року -
головний спеціаліст відділу державної експертизи умов праці та соціально-трудових відносин управління праці та зайнятості населення Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації.
   З березня 2017-го по вересень 2019-го - головний спеціаліст відділу умов праці та альтернативної служби управління праці та зайнятості населення Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації.
    З жовтня 2019-го по лютий 2020-го -
головний спеціаліст відділу професійної адаптації учасників антитерористичної операції/операції Об'єднаних сил та альтернативної служби управління праці та роботи з громадянським суспільством Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації.
     З 19.02.2020 року -
головаЧемеровецької районної державної адміністрації Хмельницької області.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020