Новини
 
                                                  
 
           
05.11.2019 року                                                           
Український культурний фонд оголосив конкурсні програми 2020 року
Оголошено про старт конкурсних програм Українського культурного фонду, що підтримуватимуть проекти у сфері культури 2020 року. Цьогоріч запроваджено програмний підхід у діяльності фонду та низку змін, які інституція розробила та впровадила у конкурсному відборі проектів 2020 року, вони стосуються як структури програм, так і деяких процедур. Зокрема, подання проектної заявки повністю автоматизовано, аплікаційний пакет прийматиметься виключно в електронному форматі. Змінено методику експертного оцінювання. Відтепер експертів УКФ буде розподілено за програмами та вже потім - за секторами. Кожну заявку оцінюватиме п'ять експертів.
На численні прохання заявників, УКФ скасував обмеження щодо кількості поданих проектів. З 1 листопада 2019 року один заявник може подати по одному проекту на всі програми УКФ. При цьому, проекти, що подаються від одного заявника на різні конкурсні програми повинні бути з різними назвами, цілями, завданнями, результатами та різними складами проектних команд. За умови перемоги кількох проектів від одного заявника, Фонд зможе підтримати лише два проекти, які набрали більшу кількість балів у порівнянні з іншими поданими проектами цього заявника.
Оновлено та збільшено кількість конкурсних програм УКФ. До тих, що діяли 2019 року, додалися програми, розроблені спільно з міжнародними партнерами:«Культура. Туризм. Регіони»? з USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), SME.DO (офіс розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства);«Культура заради змін»у партнерстві з програмами підтримки “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді” Фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ). Також у 2020 році УКФ впроваджуватиме нову програму«Культурні столиці України», спрямовану на промоцію та розвиток культури в рамках реформи децентралізації з урахуванням спроможності територіальної громади.
З 1 листопада проектні заявки можна подавати на наступні конкурсні програми, що будуть реалізовуватися 2020 року:
«
Аналітика культури»
«
Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти»
«
Інноваційний культурний продукт»
«
Інклюзивне мистецтво»
«
Аудіовізуальне мистецтво»
«
Знакові події»
«
Мережі й аудиторії»
«
Культурні столиці України»
«
Культура. Туризм. Регіони»
«
Культура заради змін»
На пресконференції було оголошено календар проведення конкурсного відбору та строки реалізації проекту:
подача проектної заявки на конкурс: з 01.11.2019 до 15.01.2020;
реалізація проекту:
з дати підписання грантової угоди, але не раніше 30.04.2020, до 30.10.2020;
фінансова звітність:до 30.10.2020.
Також УКФ оновив:
«Порядок проведення конкурсного відбору проектів»
«
Порядок здійснення контролю за виконанням суб'єктами, які отримують фінансування, зобов'язань перед Українським культурним фондом»
«
Порядок повідомлення про конфлікт інтересів, що виник під час проведення конкурсного відбору»
«
Положення про експертні ради Українського культурного погляду»
«Положення про Комісію з відбору експертів до експертних рад Українського культурного фонду»
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019