Новини
 
                                                  
 
           
29.01.2020 року                                                             
Дмитро Габінет зустрівся з представниками вищого командування Сухопутних Військ ЗСУ
Сьогодні відбулася робоча зустріч голови облдержадміністрації Дмитра Габінета з заступником командувача Сухопутних Військ Збройних сил України генерал-майором Анатолієм Баргилевичем та заступником командувача оперативного командування “Захід” полковником Анатолієм Шевченком. Окрім того, до розмови долучилися командир 106-ї окремої бригади тероборони полковник Ігор Бугун та т.в.о. військового комісара Хмельницького ОВК полковник Петро Горобець.
Учасники зустрічі обговорили напрямки координації дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з метою підвищення обороноздатності держави. Також обговорено окремі питання організації територіальної оборони та шляхи їх вирішення.
Дмитро Габінет запевнив представників ЗСУ, що в облдержадміністрації повністю усвідомлюють важливість завдань, що стоять зараз перед нашими військовими, як тими, що захищають нас на передовій, так і тими, хто несе свою службу тут, на Хмельниччині, а тому готові усіляко сприяти їх реалізації.
“На жаль, розуміння важливості нашої армії прийшло до нас через трагічні події на Сході, тому головне завдання місцевої влади - усебічно сприяти тому, щоб підтримати авторитет військовослужбовців, надавати усю можливу допомогу для того, аби усі вони мали гідне матеріальне забезпечення та відповідні умови для несення служби,” - наголосив очільник адміністрації.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020