Новини
 
                                                  
 
           
04.11.2019 року                                   
Розглянуто на апаратній нараді
     Планова апаратна нарада проходила сьогодні у райдержадміністрації під керівництвом заступника голови Чемеровецької РДА Петра Кравцова.
     Про стан надання соціальних послуг в 2019 році проінформував директор територіального центру Анатолій Швидкий. Як повідомив доповідач, на обліку у терцентрі перебуває 1178 громадян. З них у відділенні соціальної допомоги вдома - 525 громадян, в відділенні організації  надання адресної грошової та натуральної допомоги  і соціально-побутової адаптації  - 653 громадян. Із загальної чисельності обслужених надано платних соціальних послуг 1010
особам на суму 55960,48 грн.
   Середній вік громадян, що обслуговуються в відділенні  соціальної допомоги вдома - 75 років. В цьому році виявлено та  взято на облік  100
осіб. Середня кількість послуг, що отримують підопічні відділення соціальної допомоги вдома - 42.  Найбільш поширеними серед них  є -  ведення домашнього господарства, доставка промислових та продовольчих товарів, ліків, води, оплата комунальних послуг, прибирання приміщення та прилеглої території, допомога в обробітку присадибної ділянки, організація та доставка дров, їх порізка та порубка, дрібний ремонт помешкань, скошування трави, фрезування тощо.
   Працівниками відділення організації  надання адресної грошової та натуральної допомоги і  соціально-побутової адаптації надано такі соціальні  послуги у 2019 році:
- порізка дров - 234 особам ( 575 скл.м );
- порубка дров -  91 особі ( 111 скл.м);
- дрібний ремонт будівель та споруд -  94 особам;
- підточування  с/г інвентаря - 112 послуг;
- скошування трави - 104 особам ( 4,76 га);
- підчистка дерев - 15 особам (15 послуг);
- фрезування - 36 особам (6,65 га);
- по ремонту одягу -  276 особам (878 послуг);
- перукарських послуг -  432 особам (432 послуги);
- медичних послуг - 1178 особам (1373 послуги);
- інструктора з трудової адаптації - 689 особам (689 послуг);
- психологічні послуги - 942 особам (2225 послуг).
   При  територіальному центрі  функціонує мультидисциплінарна  бригада, до складу якої входять соціальні робітники, медична сестра, психолог, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків. За вказаний період нею надано 4961 послугу.
   В с. Летава, смт Закупне постійно працюють громадські приймальні територіального центру, в яких проводиться прийом громадян похилого віку. В 2019 році в приймальні звернулося 291 громадянин (по питаннях прийняття на обслуговування, подача замовлень на надання соціальних послуг, допомога в оформленні субсидій та інші).
   Матеріально - технічна база в задовільному стані: автомобілів - 3 шт., трактор - 1шт, фреза - 1 шт., культиватор  - 1 шт., причіп тракторний - 1 шт., велосипеди - 24 шт., мотокоси - 3 шт., бензопили - 1 шт., інший електричний столярний інструмент.
    Із інформацією про роботу виконкому сільської ради щодо здійснення делегованих  повноважень  органів  виконавчої  влади  відповідно  до  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» виступив голова Зарічанської сільської ради Володимир Олійник. Володимир Іванович зупинився на тому, що було реалізовано цьогоріч на підвідомчій території. Зокрема, у сферах житлово-комунального господарства, покращення благоустрою, інфраструктури, підтримки закладів бюджетної сфери та розвитку сільських територій.  Він розповів про окремі проблемні моменти та поділився подальшими планами.
    Також заслухано звіти керівників структурних підрозділів, районних організацій про поточну діяльність.
   Підсумовуючи нараду, Петро Іванович озвучив перелік основних завдань на тиждень та зосередив учасників зібрання на питаннях щодо шляхів зростання потенціалу Чемеровецького району. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019