Новини
 
                                                  
 
           
31.10.2019 року                                                        
Уже з 2020 року людям буде простіше отримати соціальні сервіси в регіонах, - Олег Коваль
Міністерство соціальної політики планує спростити процедуру надання соціальних сервісів у регіонах за рахунок створення “фронт-офісів” на місцях.
Про це заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль заявив в ході круглого столу "Децентралізація vs деінституалізація", присвяченого розвитку соціальних послуг в громадах.
“Наша мета - спрощення та наближення до людей соціальних послуг і сервісів в регіонах. Все має бути максимально зручно і доступно. Тому ми бачимо структуру “фронт-офісів” в об'єднаних територіальних громадах, яка надаватиме сервіси на місцях - наприклад прийом документів. При цьому існуватиме так званий “бек-офіс”, який на віддаленій основі опрацьовуватиме документи, прийняті у “фронтах”, - пояснив Олег Коваль.
За словами заступника Міністра, опрацювання документів на соціальні послуги та сервіси планується перевести в автоматичний режим, що не тільки спростить процедуру взаємодії “людина-держава”, а й зробить цей процес швидшим.
Крім того, в ході круглого столу сторони обговорили реформу деінституалізації - переведення дітей із інтернатів у сімейні форми виховання. “Сьогодні в Україні в інтернатних закладах виховання знаходиться близько 100 тис. дітей. 92% з них мають батьків. Це неправильно. Дітей потрібно забирати в сім'ї, щоб вони виховувалися в нормальних умовах і були готовими до життя в соціумі”, - резюмував Олег Коваль.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019